Незамисливо: Џерард ќе биде нов менаџер на Евертон?

Иконата на Ливерпул меѓу главните кандидати за наследник на Карло Анчелоти.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *