Ни Рибери не помага, Салернитана е немоќна во Серија А, играјте си ја на 4+ голови

Во првите три кола, тимот од Салерно прими 11 гола, што е негативен рекорд.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *