Никогаш послаба: Барса со рекордно лошо издание во Лигата на шампионите

Каталонците никогаш претходно не се претставиле во послабо издание на европската сцена. Дебаклот од Баерн е само потврда колку недостасува Меси, a и допрва ќе недостасуваат неговите голови .

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *