Никој не дал повеќе голови од слободен удар од Меси, само еден човек утнал повеќе пенали од Лео

Меси и Кристијано сега се изедначени по бројот на утнати пенали во кариерите, но...

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *