Никој во Серија А не е поподготвен од Елмас – знаете ли колку истрча македонскиот репрезентативец?

Го доби приматот за фудбалер со најмногу претрчани метри во изминатото коло.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *