Николов влезе во завршницата, Жута остана на клупа, па Лече загуби во првиот плејоф меч против Венеција

Тимот на македонските претставници ќе мора да брка минимална негатива во реваншот, ако сака да се пласира во финалето од разигрувањата

Слични вести...