Ништо добро не се добива со пристрасно обложување

Навивачот на Вашингтон жали за амбициозниот облог од 10.000 долари.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *