Нојер: Македонија добро се бранеше во првото полувреме, клучно беше што рано погодивме во вториот дел

Капитенот на Германија немаше многу работа во Скопје.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *