Камбек на Нојер – Првпат ќе брани против Македонија, со голови да го поздравиме капитенот на Германците

Не бранеше против Романија поради проблеми со повредата на бутниот мускул, но најавено е дека ќе биде во стартниот состав против нас задутре во Скопје

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *