Ноле губи на теренот, но почна да ги губи и нервите, го искрши и рекетот (Видео)

Медведев е решен да го стопира Србинот во походот на испишување историја.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *