Нов пресврт во бракот на Ванда и Мауро Икарди (ФОТО)

Нов ден и нов пресврт во случајот на Мауро Икарди и Ванда Нара. Иако се чинеше дека тие се смирија, сепак, последната објава на фудбалерот на социјалната мрежа Инстаграм е во најмала рака збунувачка.

„Не е лошо и кога си соло“ гласи објавата а интересно е што Икарди ја отследи Ванда на оваа социјална мрежа.

Дали сето ова значи дека и дефинитивно е крај меѓу познатиот пар кој секојдневно ги полни таблоидите, или пак не очекува нов пресврт, останува да видиме во наредните денови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ℝ ℂℝ (@mauroicardi)

 

- Оглас -

Најнови вести