Нов скандал во Премиер лигата, велеше дека е најдобар и беше желба на великаните, а сега ќе мора во притвор (ВИДЕО)

Играчот на Брајтон го очекува голема казна.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *