Нов скандал во тенисот: Го фрлаше рекетот, го пцуеше судијата и на крај не сакаше да игра (Видео)

Французинот беше лут што организаторот не му даде еден ден плус одмор, па гневот го искажа на теренот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *