Новак Ѓоковиќ сакал да игра за репрезентацијата на Монако на Дејвис купот

Ноле веќе 13 години за место на живеење го има пријавено Монте Карло.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *