Новиот премиерлигашки шампион титулата може да ја слави со 10.000 навивачи на трибините

Кон крајот на мај публиката во Англија ќе може да се појави на стадионите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *