Новите газди на Њукасл сакаат да го купат и Интер!

Саудискиот принц има големи планови кои може да донесат тектонски промени во европскиот фудбал.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *