Новите засилувања на Реал се Алаба и играчите кои се вратија од позајмици?

Дали Кралевите се откажаа од „операцијата Мбапе“ за ова лето?

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *