Ново шоу на Жозе: Загуби трпение и го напушти пресот (видео)

Само што се намести, ги тргна слушалките и си замина.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *