Новогодишен подарок со Квоти на денот, одиграјте англиски трилинг со коефициент 11 (Фото)

Квотите на денот во првиот ден од новата 2022 година се со англиски шмек и сите три натпревари се од колевката на фудбалот и заедно прават коефициент 11,3 во Sport Life.

Арсенал и Манчестер сити играат одлично и тука предлог е да се одигра дека ќе има голови во двете мрежи во исто полувреме, без разлика дали во првото, или во второто со коефициент од 2.20.

Оксфорд јунајтед е фаворит против Челтенам таун и може да се одигра единица во комбинација со најмалку еден гол во првото полувреме за квота од 2.10.

Вест хем е фаворит во градското дерби на Лондон против Кристал Палас и комбинацијата да не загуби на „Селхрст парк“ и двете екипи да постигнат гол е со одлична квота од 2,45.

Сите три натпревари може да се одиграат на ист тикет, или да се комбинираат со останатите игри од билтенот и дневниот додаток во Sport Life.

- Оглас -

Најнови вести