Новогодишно интервју со Никола Ѓоргиев: Македонија има квалитет редовно да игра на ЕП!

Короната е зад најдобриот македонски одбојкар, тој би препорачал да се обложите на нашата репрезентација на квалификацискиот турнир во Скопје.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *