Њујорк има опасен Ренџер од Шведска – Мика сам го победи Вашингтон со неверојатни пет гола (Видео)

Зибанеџад стана само третиот хокеар во клупската историја на еден од основачите на НХЛ со петка на ист меч.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *