Масовна тепачка поради погрешно изведување на топката од центар (Видео)

Во рускиот фудбал и вакво чудо се случи

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *