Обамејанг го бомбардира голот на Лидс (Видео)

Прв премиерлигашки хет-трик на Габонецот, додека играше Алиоски, Лидс губеше 0-4.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *