Обамејанг ја прележа маларијата, се почести и со гол против Њукасл

Топчиите славеа со 2:0, а капитенот го означи кам-бекот во Премиерлигата со погодок на „Сент Џејмс парк“

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *