Обложување и на врвен хокеј на мраз, стартува НХЛ плејофот

Ураганите и Ренџерите попладнево го отвораат разигрувањето за титулата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *