Почна Европа Лигата – Легија во последен миг ги казни утките на Спартак

Премиерата на второто по квалитет европско клупско натпреварување беше лоша, но сепак имаше гол за победа на гостите од Варшава

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *