Очекувавме добитни Квоти на денот, но Бентеке имаше други планови (видео)

Напаѓачот на Кристал палас погоди за 2-1 во корист на гостите во петтата минута од судиското надополнување и ни ја расипа добитната комбинација.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *