Од Нејмар ли научи? Мбапе покажа дека е одличен нуркач, а и Бензема не се прослави во својот камбек (видео)

Француската ѕвезда премногу драматично изреагира во обид да изнуди пенал за Триколорите.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *