Од Њукасл најавуваат: Сакаме да ја освоиме титулата!

Ќе има уште еден кандидат за трофејот во Премиер лигата.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *