Одбраната „петка“ во Квотите на денот прави коефициент од 36.74

Новите пет натпревари од редовната рубрика на Sport Life, Квоти на денот се тука и тие прават коефициент од 36.74.

Аталанта ќе игра против Кремонезе на домашен терен, а за Т1 да постигне од еден до три погодоци во двете полувремиња има квота од 2.25.

ПСВ е апсолутен фаворит против РКЦ Валвик а за „кец во кец“ и од три до шест гола, даден е коефициент од 2.05.

Лаџио ќе ја пречека Верона, а добрата форма тимот од Олимпико ќе ја бара со нова победа, додека за да има еден гол во прво, односно три во целиот меч, понудена е квота од 1.90.

Монако и Лион ќе играат во дербито на Лига 1, а за едно од двете полувремиња да биде ГГ, Sport Life нуди квота од 1.95.

Квота од 2.15 има за да паднат од еден до три гола во двете полувремиња посебно на средбата меѓу Бетис и Вилјареал.

- Оглас -

Најнови вести