Одлична понуда: Коефициенти помеѓу 2.00 и 2.25 во Квотите на денот на Sport Life (Фото)

Пет интересни натпревари со квоти од 2.00 и 2.25 се дел од Квотите на денот во Sport Life. Вкупната квота на петте натпревари е 42.5.

Фудбалерите на Копенхаген се очекува да го победат Архус на гости, но доколку на натпреварот има голови и во двете полувремиња, тогаш квотата од 2.25 ќе биде добитна.

Голови од двете екипи се очекуваат на мечот помеѓу Брега и Емен, но квотата од 2.00 ќе биде добитна ако домашните не загубат, а се затресат двете мрежи.

Црвена ѕвезда е апсолутен фаворит за победа над Војводина во финалето на Купот на Србија, а квотата од 2.00 ќе биде добитна само сако „црвено-белите“ постигнат барем по еден гол во двете полувремиња.

Понудената квота од 2.10 за дуелот помеѓу Катанцаро и Кремонезе ќе биде добитна само ако домашните не победат, а во првото полувреме да биде постигнат барем еден гол.

Победник се очекува да има на мечот помеѓу Родез и Париз, а доколку има и два до четири гола, тогаш понудената квота од 2.25 ќе биде добитна.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Внесете го вашиот коментар!
Внесете го вашето име тука

- Оглас -

Најнови вести