Одлична понуда со зголемени квоти за победи на Партизан, Вест хем, Ливерпул, Леверкузен…

Денешната Супер тип понуда на Sport Life е сочинета од 16 натпревари, во кои има зголемени квоти за сечиј вкус.

Се нудат зголемени квоти за победи на фаворитите на тениски, фудбалски и кошаркарски мечеви, а има и лепеза од поскромни до навистина големи квоти, па ваше е да одберете со каков џокер ќе си ја зголемите потенцијалната добивка на тикетите. За фудбалските мечеви бирате меѓу пет опции, можеби некаде во комбинациите со голови се крие вашиот адут.

Меѓу тимовите за кои во Супер типот се нудат поголеми квоти од тие во билтенот и додатокот се и Брајтон, Вилјареал, Баер Леверкузен, Ливерпул, Вест хем, Астон вила, Лил, Рен, потоа кошаркарските клубови Партизан, Ефес и Милано, кои играат дома во Евролигата, а има и два тениски меча кои треба да бидат „сигурици“.

- Оглас -

Најнови вести