Одлична понуда за Ал-Наср со Роналдо да победи на гости, доминираат мечевите од ЛШ

Фудбалот доминира во денешниот Супер тип, но има и дури пет меча од хокејот, како и два тениски дуела. Во хокејот, квотите се привлечни и на петте средби, екипите кои се фаворити имаа коефициент од 1.70 до 2.07.

Од фудбалите се очекува Кристијано Роналдо да го предводи Ал-Наср до победа на гостувањето кај Ал-Духал, а „двојката“ е со вредност од коефициент 1.82. Тука се дури и седум средби од Лигата на шампионите, па вам ви останува да го одберете фаворитот со зголемена добивка.

- Оглас -

Најнови вести