Одлични вести пред решавачкиот меч за ЕП: Димитријевиќ е во составот!

Еден од најдобрите наши кошаркари сепак е меѓу 12-темина кои ќе играат против Естонија.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *