Одложен дуелот на Реал против Атлетик, причина се репрезентативните мечеви

Неочекуван проблем за Кралскиот клуб.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *