Официјално: на Холандија – Македонија ќе може да има над 12.000 гледачи!

На Европското првенство и во Букурешт и во Амстердам ќе може да присуствуваат македонските фанови.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *