Официјално: Реал Мадрид се пофали дека потпиша со играчот кој освои 27 трофеи со Баерн Минхен

Ќе добива 12 милиони евра по сезона

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *