Оливер Кан е новиот извршен директор на Баерн Минхен

Румениге поднесе оставка на неколку месеци пред да му заврши договорот.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *