Омилениот тим на Јирген Клоп игра во трета лига во Јужна Африка

Германскиот стратег секогаш кога може, го помага клубот за кој има интересна приказна.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *