Депозит за Online обложување во Sport Life отсега и со електронски картички

Одлична вест за обложувачите, се поедноставува и се забрзува процедурата.

Слични вести...

1 Response

  1. Avatar Trajce напиша:

    Za kolku vreme stasuva depozitot pusten preku mastercard.Jas pred eden cas ostvariv transakcija preku Stopanska banka i seuste mi pisuva depozit 0.00 denari