Станува тешко за Орање, се повреди и Де Лихт

Нашиот трет противник во Ц групата има многу проблеми со стоперите и по Вирџил Ван Дајк кој сигурно нема да игра на ЕП, сега неизвесен е настапот и на играчот на Јувентус

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *