Оригиналниот македонски дрес одлично котира кај Хрватите (Фото)

Во анкетата на „Индекс“, дресот со кој сите во Македонија посакуваат нашата репрезентација да игра на ЕП е во Топ-10.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *