Орландо нема магија кога му гостува на Далас

Типуваме дека Маверикс по деветти пат во серија ќе го победи Орландо на домашен терен, Хјустон е пресилен за воините, а очекуваме ефикасни настапи на Морис, Драмонд и Бил.

Слични вести...