Осака се повлече од Ролан Гарос и откри која е нејзината тешка борба

Турнирот во Париз остана без тенисерката која има четири гренслем-титули.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *