Островците го добија дербито на Њујорк против ренџерите

Пола-пола - На 12 средби ноќеска во НХЛ-лигата славеа шест домашни и шест гостински екипи.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *