Осум единици и осум двојки со зголемени квоти во Супер типот на Sport Life

Супер типот на Sport Life за денеска има интересна понуда од 16 натпревари во повеќе спортови, а мечевите се играат преку цел ден, почнувајќи од 11 часот, кога треба да почне женското полуфинале на Отвореното првенство на Австралија помеѓу Колинс и Швјонтек.

Зголемената квота за победа на полската тенисерка е 1.80.

Миксот е составен од фудбалски мечеви, тенис, хокеј на мраз и кошарка и сигурно ќе најдете квоти кои ќе ги задоволат вашите вкусови.

За фудбалските мечеви, освен на конечен тип, може да се игра и на голови и разни комбинации со голови и конечен тип.

- Оглас -

Најнови вести