Одмаздникот Зоро го казни Атлетико Мадрид (Видео)

Играчот што беше познат по маските што ги носеше со ликот на познатиот стрип и филмски јунак погоди во последните моменти за Селта во ремито 2:2 против лидерот во Ла Лига.

Слични вести...