Откриена тајната на канадскиот лажго: Не е 17-годишен талент, туку е 13 години постар (видео)

Името на Џонатан Никол не е познато за кошаркарските љубители, но во Канада стана хит поради што лажеше за годините

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *