Откриено како ќе изгледа плејофот во Серија А, ќе разигруваат шест тима, познати паровите!

Јувентус и Лацио би можеле да се сретнат само во финале.

Слични вести...

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *