Ова е денот за подароци, Квотите на денот нудат „подарок“ со коефициент 11.58

Два меча од Премиер лигата и еден дуел од турското првенство се дел од денешните Квоти на ден. Арсенал е во одлична форма и Топчиите ќе бркаат победа на гости кај Норвич. За 2&2-5 гола, коефициентот е 1.95.

Фенербахче дома треба да ја има фаворитската улога против Јени Малатијаспор, но во Турција често може да се случат непредвидливи работи. Затоа подобро е да се одигра на голови и тоа Т12+&ГГ што носи одличен коефициент од 2.70.

На голови треба да се одигра и дуелот Брајтон – Брентфорд и тоа да има од 1-3 погодоци во двете полувремиња  за голема квота од 2.20.

Ако решите да ги одиграте сите три меча, вкупниот коеициент е 11.58.

- Оглас -

Најнови вести